Члени ради молодих вчених активно співпрацюють з платформою #Students_Against_COVID, що об’єднує більше ніж 150 студентів та союзників у 40+ країнах у боротьбі з пандемією короновіруса.

США, 30 березня 2020 р. – Все розпочалося з простого твіту студентки четвертого курсу Марини Хак, Мічиганського університету медичного та громадського здоров’я . Вона закликала інших людей по всьому світу використовувати хештег #Students_Against_COVID, щоб поділитися способами боротьби з новим вірусом, який різко продовжує змінювати навколишній світ. Протягом 10 днів використання хештегу, він об’єднав 150+ студентів та союзників у 40+ країнах. Натхненні прикладом, студенти мають можливість допомогти вирішити проблеми, які COVID-19 створив у нашому суспільстві,

Надати ваги своїм унікальним голосами, можливість обміну інноваційними ідеями між країнами, просувати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), допомогти перекладати інформаційні листівки COVID-19 на 34 мови, та сприяти добробуту, надсиланням повідомленнь про те, що ми всі разом у цьому. Загалом #Students_Against_COVID прагне створити загальну платформу для студентів та союзників по всьому світу для обміну ідеями, з метою сприяння колективного мозкового штурму, ефективної та соціальної співпраці  під час пандемії коронавірусу у 2020 році.

Контагіозна респіраторна хвороба COVID-19 поширюється по всьому світу та вбиває тисячі людей. Це загрожує нашій світовій економіці, громадянам та медичним працівникам.  У зв’язку з цим студенти зі всього світу працюють разом проти COVID (SAC). Хоча вірус тримає студентів вдома, це не може перешкоджати інноваціям, стратегізації та пошуку діючих способів боротьбі з COVID-19.

Лише за 10 днів руху, група сформувала декілька регіональних та проектних команд. “Коли одна частина команди спить, інша половина прокидається, і так є, що завжди хтось працює! », – каже Адріана Віола Міранда, студентка медичного університету  Індонезії, яка очолює команду ЗМІ. Команди складаються з студентів та союзників з різних дисциплін по всьому світу. Робота над різними ініціативами, такими як поширення інформованості про платформу, та команди, які займаються більш ефективним обміном клінічними знаннями в умовах зростаючої кризи. Також є члени SAC, які вже самостійно підключаються через платформу, обмінюються інноваційними методами, які вони застосовували в одній країні з низьким та середнім рівнем доходу разом зі студентами з інших країнах про те, як вирішити дефіцит критичних поставок, таких як дезінфікуючі засоби.

Оскільки хештег Хаке розповсюджувався по Twitter, вона спочатку зв’язалася зі студентами світової охорони здоров’я. Початкова команда розпочалася з Крістоса Тсагкаріса (студента-медика з Греції), Файсал Наваз (студент-медик з ОАЕ), доктор Ахсан Алі (студент охорони здоров’я родом з Пакистану) та Ана Софія Мота (студентка-медик з Португалії), залучаючи добровольців, один за одним по всьому світу. Кількість добровольців невпинно зростало протягом першого тижня, до яких входили студенти та союзники різних груп. Наприклад, є команда дизайнерів відео яку очолює Аруса Ільяс, студентка-медик з Британії ; інша команда з перекладу якує очолює Шанміна Султана, студентка післядипломного навчання університету громадського здоров’я  здоров’я США; і значною мірою зусилля з просуванням їх роботи сприяв Аман Тахір, студент середньої школи США.

Їх логотип далі розробляла Ешлі Джон, американська студентка, яка використовувала груповий девіз, розроблений Тсагкарісом на основі грецької міфології: “коли ти хочеш зробити хвилі, вам потрібно бути готовим гойдати човен”.

Студенти проти COVID планують незабаром запустити своє відео SafeHands, в якому студенти передають завдання один одному, про правильне миття рук. Вони планують зробити відео, з 9 кроками правильного миття рук які будуть представлені 9 країнами. Інші ініціативи, включають підтримання існуючих зусиль інших організації зі збором ЗІЗ у США та Великобританії та кампаніям з психічного здоров’я, яка зосереджена на підвищенні рівня обізнаності щодо добробуту та обміну історіями тих, хто постраждав від пандемії COVID-19. Зрештою, студенти пристрасно ставляться до участі у боротьбі з COVID-19 та запрошують усіх студентів та  союзники по всьому світу приєднатися до їхньої кампанії.

Students Against COVID

#Students_Against_COVID має на меті об’єднати студентів та союзників по всьому світу, щоб створити загальну платформа для спільного використання ідей, мозкового штурму та співпраці, якщо можливо, протягом пандемії коронавірусу. Рух має на меті сприяти ефективному та професійному спілкуванню, заохочуючи інших відстоювати науково обґрунтовані факти, ідеї, сприяти інноваціям та будувати нові містки співпраці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *