Міжнародна програма «Наукова еліта України» 2019

08 листопада 2019 р. у приміщенні Будинку офіційних прийомів (вул. Грушевського, 22, м. Київ) під керівництвом голови Української федерації вчених, академіка НАН України В. П. Семиноженка була проведена заключна частина Міжнародної програми «Наукова еліта України», метою якої було підвищення іміджу наукових і науково-педагогічних працівників, фахівців, які професійно займаються науковою діяльністю, отримують вагомі наукові та науково-технічні результати, сприяють розвитку науки.

Захід проводився за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Української федерації вчених, Спілки освітян України, закладів вищої освіти та інших державних структур і громадських об’єднань.

В рамках заходу були урочисто відзначені та нагороджені орденом «Науковець року – 2019», Почесною Грамотою за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України та Книгою Пошани 100 кращих науковців України, у тому числі член Ради молодих вчених Хмапо, аспірант кафедри педіатрії Герасимова Оксана Миколаївна

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *