Представники Ради молодих вчених ХМАПО взяли участь у розширеній презентації бізнес інкубатору

Представники Ради молодих вчених ХМАПО взяли участь у розширеній презентації бізнес інкубатору (EO Business incubators), для наукової спільноти та стартапів Харкова, за підтримки Американської агенції USAID. Захід відбувся 6 квітня 2019 року у
Колонній залі північного корпусу ХНУ ім. Каразіна, який підтримала Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації – начальник Управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку Куфтеріна Н. С. та члени Ради молодих вчених при ХОДА.
Мета – створення нової платформи розвитку прозорого бізнесу в Україні та відкриття нових можливостей виходу на світовий ринок малих та середніх підприємств. «EO incubators» проводить активний пошук перспективних проектів, та оголошують конкурс, заявки на який, приймаються до 17 : 00 3-го травня 2019 року. Після чого, буде відібрано декілька найперспективніших команд-розробників з їх свіжими проектами для проходження курсів на безкоштовній основі протягом 4-х місяців з 20 травня 2019 року, де буде цілеспрямована програма підготовки учасників до представлення свого продукту на світовому ринку.
Всі подробиці можна дізнатися за посиланням

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *